isletme-harita-kaydiAyka Web Tasarım olarak sizlere haritalara kayıt servisi hizmeti sunmaktayız.

Günümüz teknolojisinde haritalar artık hayatımızın birer parçası olmuş durumda. Gitmek istediğimiz her yeri haritalar üzerinden kontrol edip yol tarifi almaktayız. Aslında harita üzerinden yol tarifi alıp, gitmek istediğimiz yere gitmek gerçekten de çok akıllıca. Çünkü hem daha kestirme yollardan götürüyor hemde yollarda kaybolma riskimizi azaltıyor. Haritalar ilk zamanlarda belirli bir yolu veya rotayı bulmamızı sağlarken, artık günümüzde müşterilerin istedikleri mekanları da bulmalarını sağlıyor. Mesela bir müşterinin eczane aradığını düşünelim, kendisine en yakın eczaneyi bulmak için girip haritalara eczane yazmaktadır ve haritalar ona en yakın eczaneyi göstermektedir, o da rahatıkla istediği eczaneyi bulabilmektedir.

O yüzden haritaların günümüzde önemi çok büyük. Gerek tanıtım, gerekse de yeni müşteriler edinmek istiyorsak işletmemizin harita kayıtları yapılmış olmalıdır.

Biz Ayka Web Tasarım olarak sizler için en uygun fiyatlarla ve en kaliteli şekilde işletmelerinizin haritalara kayıt işlemlerini yapmaktayız. Peki hangi haritalara kayıt yapıyoruz;

Google Haritalar: Android telefonlar ve en çok kullanılan arama motoru olan google haritalarına işletmenizi ekliyoruz.

Yandex Haritalar: Gene Google’dan sonra en çok kullanılan arama motoru olan yandex haritalara işletmenizi ekliyoruz

Apple Haritalar: İphonelar da olmazsa olmaz ve en çok kullanılan apple haritalarına işletmelerinizi ekliyoruz. ( Dışarıdan işletme tabelası resmi gerekli )

İşletmeleriniz haritalara eklendikten sonra, artık tüm müşterileriniz sizi rahatlıkla haritalarda bulabilir ve size kolaylıkla ulaşabilirler.